Heegeldatud vaibad puuvillasest trikoopaelast | Käsitöövaibad |Home&Soul
247
archive,tax-product_cat,term-heegeldatud-vaibad,term-247,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Vaibad

Heegeldatud vaibad

Heegeldatud vaibad on lihtne ja stiilne viis lisada kodule hubasust ja isikupära ning tuua sisse värvidega kontrasti just sinna kuhu vaja. Lisaks ilule on vaip praktiline – naturaalsetest materjalidest heegeldatud vaip on jala all mõnus, soe ja pehme. Käsitööna valminud imeilusa mustriga vaibad sobivad eriilmelistesse interjööridesse.

Puuvillaseid vaipu on lihtne hooldada, neid saab pesta pesumasinas 40 °C juures. Mugavuse huvides on kõik vaibad sellises suuruses, mis mahuvad tavalisse pesumasinasse. Lihtne, kas pole?

Valikust leiad erinevate mustrite ja värvidega heegeldatud vaipasid. On nii pitsilisi ja romantilisemate mustritega vaipu kui ka lihtsamaid korrapärasemaid mustreid, igale maitsele.

Tegemist ei ole masstoodanguga, igat eset valmibki vaid üks või mõni üksik eksemplar. Seega kui midagi jääb silma, siis ära kauaks mõtlema jää.

Kui Sa valikust siiski soovitud varianti ei leia, siis vaata ka galeriid tehtud töödest, saame Sulle heegeldada sobivas suuruses, värvis ja mustris vaiba.

Heegeldatud vaibad Sinu kodule ja hingele!

Näitan tulemusi 1–12, kokku 22 tulemust