Heegeldatud vaibad Sinu koju | Puuvillased vaibad | Home&Soul
247
archive,tax-product_cat,term-heegeldatud-vaibad,term-247,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Vaibad

Heegeldatud vaibad

Heegeldatud vaibad on lihtne ja stiilne viis lisada kodule hubasust ja isikupära ning tuua sisse värvidega kontrasti just sinna kuhu vaja.

 

Lisaks ilule on vaip ka praktiline – naturaalsetest materjalidest heegeldatud vaip on jala all mõnus, soe ja pehme. Vaibal on mõnus lastel mängida, lugeda ja multikaid vaadata.

 

Imeilusa mustriga käsitöövaibad sobivad eriilmelistesse interjööridesse, nii linnakorterisse kui maakoju. Heegeldatud vaip annab toale hubasust ja soojust ning paneb toa elama.

 

Puuvillaseid vaipu on lihtne hooldada, neid saab pesta pesumasinas 40 °C juures. Praktilisuse huvides on kõik meie heegeldatud vaibad sellises suuruses, mis mahuvad tavalisse pesumasinasse. Mugav, kas pole? Ülisuur vaip on küll ilus, kuid sa ei taha ju, et vaipa saaks kasutada vaid kuni esimese määrdumiseni ja edasi oled silmitsi probleemiga, kuidas vaipa puhastada… Suur vaip, mis pesumasinasse ei mahu, muutub ka käsitsi pestes nii raskeks, et sellega on raske edasi toimetada. Vaibapuhastuse teenus muutub aga päris kulukaks, eriti kui tegemist on heledama vaibaga, mis vajab puhastamist tihemini.

 

Valikust leiad erinevate mustrite ja värvidega heegeldatud vaipasid. On nii pitsilisi vaipu kui ka minimalistlikke korrapärasemaid mustreid, igale maitsele.

 

Tegemist ei ole masstoodanguga, igat eset valmibki vaid üks või mõni üksik eksemplar. Seega ei ole vaja karta, et sõbral kodus on täpselt samasugune. Kui midagi jääb silma, siis ära kauaks mõtlema jää.

 

Kui Sa valikust siiski soovitud varianti ei leia, siis vaata ka galeriid tehtud töödest, kus oleme kogunud pilte vaipadest, mida oleme teinud tellimustööna või müünud e-poes. Saame Sulle heegeldada sobivas suuruses, värvis ja mustris vaiba. Kirjuta oma soovist ja küsi pakkumist meie päringuvormi kaudu.

 

Loe ka, kuidas valida lastetoa vaipa

Showing 1–12 of 24 results