Heegeldatud sisustustooted Home&Soul
42
page-template-default,page,page-id-42,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Ettevõttest

q

MIDA TEEME – Käsitöö kodule ja hingele

  • Meie kireks on käsitöö ja kodukujundus ning selle kaudu positiivse emotsiooni loomine.
  • Heegeldatud vaibad, korvid ja muud sisustuselemendid aitavad lisada Sinu kodule hubasust, annavad kodule hinge ja selle õige tunde.
  • Naturaalsest materjalist heegeldatud esemed pakuvad nii silmailu kui ka praktilist väärtust ning sobivad eriilmelistesse interjööridesse.
  • Katsetame erinevaid mustreid, värve ja materjale, seega ei ole tegu masstoodanguga, vaid igat eset valmibki vaid üks või mõni üksik eksemplar.
  • Meie põhitoodeteks on trikoopaelast heegeldatud põrandavaibad ja korvid. Valikust leiad ka seinakellasid, ehtehoidjaid, lauakaunistamise aksessuaare ja jõuluehteid.
  • Kui otsid südamega tehtud ja käsitööna valminud isikupäraseid kodusisustuse elemente, siis oledki õiges kohas!
q

MILLEST TEEME – Naturaalsed kergesti hooldatavad materjalid

Tooted on heegeldatud peamiselt puuvillasest materjalist ning need on seetõttu kergesti hooldatavad, vastupidavad ja naha vastas mõnusad.

Vaipade ja korvide tegemiseks oleme kasutanud kahesugust materjali:

 

  • Trikoopael või -nöör – ringselt kootud seest õõnes torupael

Koostis: 80% ümbertöödeldud puuvill, 20% teisi kiude

Trikoonöörist valmistatud tooteid võib pesta käsitsi või masinaga õrnpesu režiimil 30-40 C juures. Kuivata õhku läbib laskval tasasel pinnal. Kergeks vormimiseks võib triikida auruga pahemalt poolt. Tootja info kohaselt võib materjal esimese pesuga kokku tõmmata kuni 10%. Meie tähelepanek – kui eset pärast pesu vormida ja veidi venitada, siis ei ole me siiski sellist mõõtude vähenemist täheldanud.

 

trikoonoor

  • Trikoopael ehk nn t-särgi pael – puuvillasest trikotaažist riba, mis on kangatööstusest saadav taaskasutustoode.

Koostis: puuvill, võib sisaldada 3-5 % elastaani.
Trikoopaelast valmistatud tooteid võib pesta masinas 40 C juures.  Kuivata õhku läbib laskval tasasel pinnal. Kergeks vormimiseks võib triikida auruga pahemalt poolt.

 

trikoopael

Vaata olemasolevaid tooteid e-poest

Vaata tooteid

Või esita päring eritellimuseks

Esita päring