Heegeldatud sisustustooted | Ehtne Eesti käsitöö | Home&Soul
42
page-template-default,page,page-id-42,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Meist

q

MIDA TEEME – Käsitöö kodule ja hingele

  • Meie kireks on käsitöö ja kodukujundus ning selle kaudu positiivse emotsiooni loomine.
  • Heegeldatud vaibad, korvid ja muud sisustuselemendid aitavad lisada Sinu kodule hubasust, annavad kodule hinge ja selle õige tunde.
  • Naturaalsest materjalist heegeldatud esemed pakuvad nii silmailu kui ka praktilist väärtust ning sobivad eriilmelistesse interjööridesse.
  • Katsetame erinevaid mustreid, värve ja materjale, seega ei ole tegu masstoodanguga, vaid igat eset valmibki vaid üks või mõni üksik eksemplar.
  • Meie põhitoodeteks on trikoopaelast heegeldatud põrandavaibad ja korvid. Siit leiad naturaalsest materjalist kergesti hooldatavad lastetoa vaibad, efektsed elutoa vaibad ja jala all mõnusad vannitoa vaibad. Valikust leiad ka seinakellasid, ehtehoidjaid, lauakaunistamise aksessuaare ja jõuluehteid.
  • Kui otsid südamega tehtud ja käsitööna valminud isikupäraseid kodusisustuse elemente, siis oledki õiges kohas!
q

MILLEST TEEME – Naturaalsed kergesti hooldatavad materjalid

Tooted on heegeldatud peamiselt puuvillasest materjalist ning need on seetõttu kergesti hooldatavad, vastupidavad ja naha vastas mõnusad.

Vaipade ja korvide tegemiseks oleme kasutanud kahesugust materjali:

  • Trikoopael või -nöör – ringselt kootud seest õõnes torupael

Koostis: 80% ümbertöödeldud puuvill, 20% teisi kiude

Trikoonöörist valmistatud tooteid võib pesta käsitsi või masinaga õrnpesu režiimil 30-40 C juures. Kuivata õhku läbib laskval tasasel pinnal. Kergeks vormimiseks võib triikida auruga pahemalt poolt. Tootja info kohaselt võib materjal esimese pesuga kokku tõmmata kuni 10%. Meie tähelepanek – kui eset pärast pesu vormida ja veidi venitada, siis ei ole me siiski sellist mõõtude vähenemist täheldanud. Kasutame käsitööesemete heegeldamiseks Oteks vaibavabriku kvaliteetset toodangut.

trikoonoor

  • Trikoopael ehk nn t-särgi pael – puuvillasest trikotaažist riba, mis on kangatööstusest saadav taaskasutustoode.

Koostis: puuvill, võib sisaldada 3-5 % elastaani.
Trikoopaelast valmistatud tooteid võib pesta masinas 40 C juures.  Kuivata õhku läbib laskval tasasel pinnal. Kergeks vormimiseks võib triikida auruga pahemalt poolt.

trikoopael

Vaata olemasolevaid tooteid e-poest

Vaata tooteid

Või esita päring eritellimuseks

Esita päring