Ostuinfo | Home&Soul
35
page-template-default,page,page-id-35,theme-bridge,bridge-core-3.1.9,cookies-not-set,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,columns-4,qode-theme-ver-30.5.2,qode-theme-bridge,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.1,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17556
 

Ostuinfo

Toodete tellimine 

Vali välja endale sobivad tooted ning lisa need ostukorvi. Eelnevalt tutvu kindlasti tootekirjeldusega.  Pane tähele, et värvide kuvamine oleneb monitori seadetest. Soovi korral saab ostukorvi sisu ostukorvi lehel muuta. Pärast oma andmete sisestamist ning tellimuse kinnitamist ostukorvi sisu enam muuta ei saa.
Tellimusele lisandub postikulu summas 3.99 eurot (Eesti-sisesed tellimused), mis kajastub tellimuse käigus ostukorvis.
Kaupade kohaletoimetamiseks kasutame Omniva pakiautomaate, Itella Smartpost pakiautomaate või Omniva tähitud maksikirja-/standardpakiteenust (olenevalt kauba kaalust).
Kirjuta aadressi väljade kõrval asuvasse kommentaaride lahtrisse soovitud kättetoimetamise viis (Nt Omniva pakiautomaat, Laagri Maksimarket).

Transpordikulud tellimisel väljapoole Eestit sõltuvad kauba kaalust ning sihtkohariigist. Ostukorvis kuvatakse transpordikulud automaatselt pärast sihtriigi valimist.

 

Tasumine

Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes. Tellimuse tasumiseks on järgmised võimalused:

  • Tasumine pangaülekandega

Pärast tellimuse vormistamist saadame Sinu e-posti aadressile arve koos makse tegemiseks vajalike rekvisiitidega. Ülekande tegemisel palun viidata tellimuse numbrile. Kui makse ei ole 3 päeva möödumisel meie kontole laekunud, siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame Sinu tellimuse.

  • Paypal

Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse Sind otse Paypal keskkonda, kus saad kauba eest tasuda Sulle sobivas valuutas. Krediitkaardimakseid saab läbi Paypal keskkonna teostada ka sealset kontot omamata.

 

Kauba kättetoimetamine

Kohaletoimetamiseks kasutatakse Sinule sobivat postiteenust, mille saad valida kassas (vt Toodete tellimine). Kuvatavad tooted on reeglina laos olemas. Tellitud tooted pannakse teele 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist. Juhul kui tellimuse täitmine võtab mingil põhjusel siiski kauem aega, siis teavitatakse Sind sellest e-posti teel ning pakutakse välja uus võimalik tarneaeg. Kui see Sulle ei sobi, siis tagastatakse raha hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.

 

Kaupade tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada või ümber vahetada samaväärse hinnaga toote vastu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamise või ümbervahetamise soovist palume teada anda esimesel võimalusel aadressile info@homeandsoul.net. Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kauba tagastamisega seonduvad kulud tasub tellija. Müüja tagastab tellijale ostust taganemise korral kauba eest tasutud hinna hiljemalt 14 tööpäeva jooksul.
Tagastamisele ei kuulu eritellimuse alusel vastavalt kliendi soovile (eri muster, suurus või värv) valmistatud tooted.

 

Konfidentsiaalsus

Kõiki ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele v.a kauba transpordiks.

 

Lisatingimused

Kauba tellimisel väljaspoole Euroopa Liitu tuleb tellijal arvestada võimalike kaasnevate tollimaksudega, mille klient peab kauba kättesaamisel tasuma oma sihtriigis.

 

Kui Sul tekib küsimusi toodete või nende tellimise kohta
Kui Sul tekib küsimusi toote või nende tellimise kohta, siis võta ühendust info@homeandsoul.net